بازرگانی فروش کلوچه خانگی شکری دزفول

کلوچه شکری و خرمایی استان دزفول به صورت خانگی تهیه شده و بسیار پرطرفدار است. در تولید این کلوچه ها ، از بهترین و سالم ترین مواد اولیه استفاده می شود . بخاطر تقاضای فراوان برای این محصول ، بازرگانی فروش برای ارائه کلوچه خانگی شکری دزفول در اکثر استان ها دایر گردیده است .این شرکت با بهره گیری از تمامی قواعد و اصول شیرینی پزی ، مرغوب ترین کلوچه های کشور بالاخص کلوچه دزفول را در بسته بندی بهداشتی به افراد عرضه کرده است.

بازرگانی فروش کلوچه خانگی شکری دزفول

اطلاعاتی درباره کلوچه شکری ساده

اطلاعاتی درباره کلوچه شکری ساده کلوچه شکری را می توان در صبحانه یا عصرانه همراه با چای و نوشیدنی های دیگر مصرف کرد. کلوچه های شکری ساده از سنتی ترین نوع کیک ها هستند که به شکلی آسان و راحت در منزل تهیه می شوند. محتویات کلوچه شکری عبارتند از : آرد سفید، شیر ،تخم مرغ ، بکینگ پودر ، روغن و شکر. مجموع این مواد علاوه بر ارائه یک کلوچه خوشمزه ،سایر خواص مقوی و مغذی برای بدن را نیز به همراه دارند.

این کلوچه ها انرژی زا هستند و به دلیل احساس سیری بلندمدتی که در فرد به وجود می آورند برای افرادی که بیرون از خانه هستند و دسترسی به غذا ندارند مانند افراد شاغل ، دانش آموزان و….بسیار مناسب است .

البته کلوچه شکری از کالری بالایی برخوردار است و بهتر است افراد دچار اضافه وزن در مصرف آن صرفه جویی کنند .همچنین افرادی که دچار دیابت هستند نیز به دلیل شکری بودن کلوچه نیز باید در مصرف آن جانب احتیاط را رعایت کنند.

کلوچه شکری ساده بافت نرم و طعم شیرینی دارد. کلوچه های خوزستان از معروف ترین کلوچه ها در سایر نقاط کشور هستند که از بین آنها کلوچه دزفولی و شوشتر شناخته شده ترین است و جز سوغاتی های این شهرها محسوب می شود.

امروزه خانم های خانه دار بسیاری در شهرهای مختلف به حرفه ی کیک پزی مشغول شده اند که تهیه کلوچه شکری جزو محصولات خانگی آنها به حساب می آید و بسیار پرفروش است .کلوچه شکری به دلیل مزه شیرین و طعم نابش همیشه مورد استقبال قرارگرفته است.

می توان گفت تولید کلوچه شکری خانگی تبدیل به یکی از مشاغل شده است که از طریق آن افراد امرار معاش می کنند. این کلوچه ها در محیطی بهداشتی و تمیز تهیه و به بازار ارسال می شوند .این کیک ها بدون بسته بندی یا با بسته بندی ارائه می شوند و به دلیل نداشتن مواد افزوده ، کاملا سالم و بی ضرر هستند.

قیمت انواع کلوچه خانگی شکری دزفول

قیمت انواع کلوچه خانگی شکری دزفول کلوچه خانگی دزفولی انواع مختلفی دارد ؛ کلوچه خرمایی ،کلوچه شیری ، کلوچه زعفرانی ،کشمشی و …از انواع کلوچه های خانگی دزفول هستند .مواد بکار رفته در هر نوع از کلوچه ها متفاوت است بنابراین هزینه های اولیه نیز متفاوت می باشند. قیمت کلوچه خانگی براساس مقدار مواد و هزینه بکار گرفته شده تعیین می شود. بطور مثال زعفران جز اقلام گران قیمت است و طبیعتا محصولات تهیه شده از زعفران نیز کمی گران تر خواهد بود. با این حال کلوچه خانگی به دلیل خانگی بودن و حذف هزینه های جانبی دیگر که قنادی های بزرگ گرفتار آنها هستند همیشه نسبت به کلوچه قنادی ها، از قیمت پایین تری برخوردار می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *